KOREKTURA ČEŠTINY

Pro koho je korektura českého textu přínosná?
Pro studentky a studenty
Vaší bakalářské, diplomové či disertační práci jste věnovali mnoho času a úsilí. Jazyková korektura vám zajistí, že váš čas a snaha nebudou kvůli překlepům či neznalosti určitého pravidla hodnoceny hůře a vaše práce se bude hrdě hlásit k vysokoškolské úrovni českého jazyka. Korektury nabízíme i studentům středních či základních škol v referátech či slohových pracích, ve kterých je jazyková správnost pro zlepšení prospěchu nezbytná.
Pro firmy a organizace

Přejete si, aby se vaše firma prezentovala na výborné jazykové úrovni? Aby ve vašich prospektech, katalozích, firemních příručkách a časopisech, výročních zprávách nebo jubilejních firemních publikacích vyniklo vaše sdělení a pozornost na sebe nestrhly chyby? Postaráme se o správnost a reprezentaci všech vašich firemních materiálů, abyste se mohli naplno věnovat vaší činnosti a klientům.

Pro váš každodenní život
Ucházíte se o novou práci a chcete na budoucího zaměstnavatele zapůsobit vysokou úrovní svého životopisu a motivačního dopisu? Chcete kontaktovat důležitou osobu a potřebujete mít jistotu, že vaše vyjádření je bez chyby? Napsali jste vlastní knihu či článek a chcete je vyšperkovat k dokonalosti? Rádi pomůžeme.

 

Váš text několikrát pročteme a zkontrolujeme. Používáme znalosti českého jazyka a cit pro jazyk, ne korektorský software. S vaším textem pracujeme jako s celkem a přemýšlíme u toho.

Orientační ceník

 

Varianta A – Gramatika a pravopis

Varianta B – Gramatika, pravopis a stylistika

Varianta C – Gramatika, pravopis, stylistika a formátování textu

Provedeme kontrolu pravopisu a gramatiky, včetně oprav překlepů a interpunkce.

Kromě úpravy pravopisu a gramatiky provedeme i stylistické úpravy, aby váš text byl čtivý a plynulý.

K úpravám gramatickým, pravopisným a stylistickým přidáme také úpravu formátování (zarovnání, řádkování apod.) a logické členění textu.

canstockphoto22666774

 

cenik korektur sedy nadpis mensi barevny
* Normostranou (NS) se rozumí 1 800 znaků včetně mezer.
*  Při dlouhodobé spolupráci nebo jste-li student či nezaměstnaný a tento fakt nám doložíte, vám rádi nabídneme nižší cenu. Individuální cena se odvíjí podle výchozí úrovně vašeho dokumentu.
 

Protože jsme jen lidé, chybička nám může uniknout. Pokud takovou zatoulanou chybu do 14 dnů od převzetí díla objevíte, ozvěte se nám a my vám vrátíme 50 % částky za normostranu, ve které se chyba nachází. Nastane-li nemožné a na normostraně objevíte více než jednu chybu, vrátíme vám 100 % částky za danou normostranu.

Doba dodání

Krátké dokumenty (do 5 normostran) standardně zpracováváme do dvou dnů od přijetí.

U delších dokumentů (bakalářské práce, diplomové práce, knihy apod.) se na termínu odevzdání předem dohodneme. Pro vaši orientaci: bakalářskou práci o rozsahu 40 normostran zvládáme opravit do 5 pracovních dnů. Možné je i expresní dodání s příplatkem.

Veškeré materiály, které nám předáte ke korektuře, jsou považovány za důvěrné a nebudou využity jinak než k provedení vámi objednané služby
Formát textu

Vaše texty ke korektuře přijímáme v elektronických formátech typu:

Výsledný, kompletně opravený text vám zašleme elektronicky ve vámi zvoleném formátu:

DOC, DOCXRTF (MS Word), ODT (OpenOffice Writer) nebo PDF

DOC, DOCXRTFODTPDF, PPT spolu s původním textem, ve kterém budou barevně odlišeny opravené oblasti

Na vaši žádost můžeme dokument vyhotovit také s doplněním komentářů (MS Word) a zaslat vám jej ve výše uvedených formátech.

Za text v jiném formátu, u kterého bude nutný přepis textu (například soubor PDF ve formě JPEG) je po předchozím upozornění příplatek 90 Kč za normostranu.

Kontaktujte nás
Na našem emailu:

eliteczechcourses @ gmail.com

Prostřednictvím formuláře: